You are kindly welcome to Riga!

Pasākumi Rīgā Maijā

Rimi Rīgas maratons

Kad? Cikos? Kur?

18., 19.maijs 10:00-20:00,

11.novembra Krastmalā

Reģistrēšanās maratonam un vairāk info

Šogad Rimi Rīgas maratons norisināsies jau 34. reizi un tas neapšaubāmi ir Baltijā vērienīgākais tautas sporta pasākums, kas pulcēs ap 30 000 dalībnieku no vairāk nekā 75 pasaules valstīm. Baltijas lielākajos skriešanas svētkos 18. un 19. maijā Rīgā varēs izskrieties gan lieli, gan mazi dažādās distancēs un baudīt kopā būšanu visas nedēļas nogales garumā.

Kalnciema kvartāla tirdziņš

Kad? Cikos? Kur?

4.maijs, 11.maijs, 18.maijs, 25.maijs, 10:00-16:00,

Kalnciema iela 35.

Kalnciema kvartāla tirdziņos ik sestdienu Latvijas zemnieki un mājražotāji ir sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki – unikālus darinājumus. Bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un griezties krāsainā karuselī. Tirdziņi ir tematiski pielāgoti sezonālajiem svētkiem, to laikā noris arī koncerti, izstādes, brīvdabas uzvedumi un citas aktivitātes.

Nakts muzejā

Kad? Cikos? Kur?

18.maijā, 18:00 līdz 24:00,

Rīgas muzeji un citas vietas

Ir vismaz viena nakts gadā, kurā drīkst negulēt un klīst pa rosīgajām pilsētas ielām. Muzeju nakts ik gadu iezīmē vasaras sākumu un dara to visnotaļ oriģinālā un izglītojosā veidā, ļaujot apmeklētājiem vakara un nakts stundās izbaudīt pastāvigās, kā arī īpaši sagatavotas ekspozīcijas.

Garās brokastis Āgenskalna tirgū

Kad? Cikos? Kur?

12.maijā, 11:00 līdz 16:00,

Nometņu iela 64.

Āgenskalna tirgus ielūdz uz garākajām brokastīm pilsētā! Brokastu galdā būs pieejami viss dažādākie ēdieni, tiks servētas austeres un brokastu burbuļi. Visas dienas garumā pasniegs oriģinālus rīta kokteiļus, un kafejnīcas īpašus brokastu piedāvājumus. Pirmajā stāvā būs iespējams iegādāties visas nepieciešamās sastāvdaļas garāko brokastu turpinājumam mājās.

You are kindly welcome to Riga!

You are kindly welcome to Riga!

Smile Line tours - with a smile through the city and all Latvia!