Latvian traditonal summer festival Jani

Ko darīt Rīgā Jūnija mēnesī

Baznīcu nakts

Kad? Cikos? Kur?

1. Jūnijs,
10:00 – 24:00,

Latvijas baznīcās

Kultūras notikums ”Baznīcu nakts” aicina cilvēkus atklāt Rīgas un Latvijas baznīcu gadsimtiem glabāto kultūras mantojumu un garīgās vērtības un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Arī šogad “Baznīcu nakts” notikumam pievienosies “Atvērto baznīcu diena” un ikviena draudze turēs savu dievnamu atvērtu viesiem no pulksten 10.00 rītā.

''Holi'' mūzikas festivāls 2024

Kad? Cikos? Kur?

8.Jūnijs,
15:00 – 23:00,

Vondersala, Andrejostas iela 17

Vairāk info: http://www.holimusicfestival.com/

Holi Music Festival ir brīnišķīgi iekļaujošs pasākums, kas piemērots visu vecumu apmeklētājiem un ģimenēm. Ar īpašām zonām bērniem, saistošām aktivitātēm pusaudžiem un daudzveidīgu muzikālu un māksliniecisku pieredzi pieaugušajiem tas sola jautru dienu ikvienam.

Zāļu tirgus Doma laukumā

Kad? Cikos? Kur?

21.Jūnijs,
9:00 – 17:00,

Doma laukums

Pašā Vecrīgas sirdī, Doma laukumā visu dienu varēs iegūt visīstāko Līgo svētku sajūtu. Uz gariem galdiem un tirgotāju būdiņās savus ražojumus piedāvās zemnieki un amatnieki no visas Latvijas. Gaišas linu drēbes un priekšauti, tamborētām mežģīnēm apdarinātas cepures un blūzītes, dzintara rotas un koka karotes – viss, kas nepieciešams Līgo svētkiem!

Kalnciema kvartāla tirdziņš

Kad? Cikos? Kur?

1. jūnijs, 8. jūnijs, 15. jūnijs, 22. jūnijs, 29.jūnijs,
10:00-16:00,

Kalnciema iela 35.

Kalnciema kvartāla tirdziņos ik sestdienu Latvijas zemnieki un mājražotāji ir sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki – unikālus darinājumus. Bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un griezties krāsainā karuselī. Tirdziņi ir tematiski pielāgoti sezonālajiem svētkiem, to laikā noris arī koncerti, izstādes, brīvdabas uzvedumi un citas aktivitātes.

You are kindly welcome to Riga!

You are kindly welcome to Riga!

Smile Line tours - with a smile through the city and all Latvia!