Festivāls "Riga Street Food" kopā ar Rīgas labākajiem šefpavāriem jau ceturto reizi izies pilsētas ielās. Termometra stabiņam slīdot zemāk, šefpavāri apmeklētājus sildīs ar aizvien radošākām nepieradinātās Latvijas garšām. Tādām, kas drosmīgākas par restorānu ēdienkartēs sastopamajām. Tādām, kā Latvijas ziemas – neparedzamām.

Festivāls "Riga Street Food" 2018. gada izskaņā Best Event Awards World apbalvošanas ceremonijā tika atzīts par trešo labāko publisko pasākumu pasaulē. Žūrija novērtēja pasākuma unikalitāti, kas sper platu soli pretim teju neticamam balansam starp restorānu augstvērtīgo radošumu un finansiāli pieejamu piedāvājumu. Pasaules gastronomijas tūrisma kartē festivāls "Riga Street Food" iezīmē Latviju kā vērā ņemamu galamērķi.

No 15. līdz 18. novembrim jau divpadsmito reizi norisināsies starptautiskais gaismas festivāls “Staro Rīga”. Šogad tā tēma būs 4D jeb gaismas mākslas četras dimensijas – laiks, telpa, cilvēks un gaisma, ko festivāla mākslinieki interpretējuši, katrs vadoties pēc savas radošās ieceres.

Festivālā pārstāvētas ļoti dažādas gaismas mākslas formas no nosacīti ierastākiem objektiem līdz pat ģeneratīvajai mākslai. Pavisam šogad festivālā būs apskatāmi 35 gaismas mākslas objekti, kas sadalīti divās programmās. Festivāla pamatprogrammai objekti tika izvēlēti mākslinieku konkursa kārtībā, bet otru programmu veidojuši “Staro Rīga” sadarbības partneri, un tajā iekļauti 12 objekti.

 

Vairāk informācijas- https://staroriga.lv/lv/

MŪSU LIELISKIE, UNIKĀLIE UN VĒRTĪGIE SKOLNIEKI UN SKOLOTĀJI!

Aicinām Jūs piedalīties  aizraujošās, interesantās, stilīgās, piedzīvojumiem bagātās un unikālās mūsu aģentūras veidotās ekskursiju programmās!

Mūsu ekskursijas veidotas, atbilstoši sezonai, dažādiem jaunumiem, interesantiem piedāvājumiem un notikumiem!

Piedāvājam tikai to, ko paši esam pārbaudījuši, izmēģinājuši, nogaršojuši, sasmaržojuši un sataustījuši!

Ar mums ekskursija pārvēršas par spēli, kurā piedalīsies labprāt katrs skolēns.

 

Ekskursijas skolēniem: Ekskursijas, veltītas valsts atceres dienām (1,5 h):

  • 11. – Lāčplēša diena;
  • 11. – LR proklamēšanas diena;
  • 05. – LR Neatkarības atjaunošanas diena;
  • Janvāris – izstaigāsim Barikāžu takas.

Pavadošās grupas skolotājam bez maksas 

+1 +1 +2
Maksātāju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  3 eiro  2,5 eiro  2 eiro

 

Ekskursijas skolēniem: Dzīvnieku simboli Vecrīgā. – 1.5 h

Šī ir interaktīva ekskursija bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.

Vecrīgā uz namu fasādēm un uz torņiem var redzēt ne tikai kaķus un gaiļus, ir arī lapsas, zosis, jēriņu un citus dzīvniekus!

Mēs piedāvājam iepazīt Rīgu, meklējot atbildes uz jautājumiem, prast ieraudzīt un nofotografēt dažādus interesantus ēku elementus Vecrīgā.

Galvenais – izzinoši un jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Atnāc, meklēsim kopā!

Pavadošās grupas skolotājam – bez maksas  +1 +1 +2
Maksātāju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  4 eiro  3,5 eiro  3 eiro

 

Ekskursijas skolēniem: Vecrīgas maģija un leģendas. 1,5 h

Vecrīgas šaurās ieliņas glabā viduslaiku pilsētas noslēpumus, saglabājušās leģendas par majestātiskajām viduslaiku celtnēm – Doma baznīcu, sv. Pētera baznīcu, sv. Jēkaba baznīcu. Redzēsiet „Milzi, kas pie vārtiem stāv” un „Zvanu, kas ārpus torņa stāv”. 800 gadu laikā pilsētā ir parādījušies gan jauni brīnumi, gan jaunas leģendas, uzzināsiet, kāpēc nama tornīšos sēž kaķi, bet mājas pagalmu rotā Zelta bruņinieks, kāpēc Rīgā ir Brēmenes muzikantu skulptūra un kāpēc Brēmenes muzikanti skatās pa logu, kāpēc Rīgu dažreiz dēvē par kinozvaigzni.

Pavadošās grupas skolotājam – bez maksas  +1 +1 +2
Maksātāju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  3 eiro  2,5 eiro  2 eiro

 

Ekskursijas skolēniem: Rīgas vēders. 1,5 h

Interaktīva ekskursija pa tirgu un tā apkārtni.

Spīķeru jaunās Promenādes un atpūtas laukuma apmeklējums.

Ekskursijas laikā uzzināsiet, kā milzīgie vācu armijas cepelīnu angāri pārtapa lielākajā un modernākajā paviljonu tirgū Eiropā.

Kopīgi izpētīsim bagāto produktu klāstu, salīdzināsim cenas 30.gadu un šodienas tirgū!

Pavadošās grupas skolotājam – bez maksas  +1 +1 +2
Maksātāju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  4 eiro  3,5 eiro  3 eiro

 

Ekskursijas skolēniem: Rīgas lepnums – Jūgendstils. 2 h   

Veltīsim šo ekskursiju  aizrautīgiem  meklējumiem – mācīsimies saskatīt simbolu un alegoriju nozīmi Jūgendstila kvartāla ēku fasādēs!

Pavadošās grupas skolotājam – bez maksas  +1 +1 +2
Maksātju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  4 eiro  3,5 eiro  3 eiro

 

Ekskursijas skolēniem: Vakara pastaiga ar viduslaiku Rīgas bendes “kalpu”. 1,5 h

Senā Rīga glabā viduslaiku pilsētas noslēpumus – uzzināsim:

  • kādā veidā, kur un par ko sodīja rīdziniekus;
  • kur pazudusi Rīgas upe;
  • kādus noslēpumus glabā Sv.Jāņa baznīcas un Zviedru vārtu mūri;
  • kā čuksti dzirdami Jura baznīcā;
  • kāpēc daži no Rīgas vīriešiem sauca savas sievas par raganām;
  • iedomāsimies vēlēšanos, kura noteikti piepildīsies.
Pavadošās grupas skolotājam – bez maksas  +1 +1 +2
Maksātāju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  3 eiro  2,5 eiro  2 eiro

 

Ekskursijas skolēniem: Rīga pasaules valodu skaņās. 1,5 h

Svešvalodu skolotāji, nelaidiet garām iespēju pilnveidot audzēkņu zināšanas neierastā un atraktīvā vidē!

Latvija arvien vairāk iekļaujas pasaules apritē un ikdiena bez svešvalodu lietošanas vairs nav iedomājama. Skolotāji un vecāki – vai Jūsu bērni labi pārvalda svešvalodas? Varbūt vai viņi spēj brīvi runāt tikai tad, ja blakus ir skolotājs un mācību grāmata? Gidu aģentūra „Smile line”  piedāvā tieši skolēniem domātas ekskursijas krievu, angļu, vācu, itāļu, zviedru, norvēģu, spāņu, franču, poļu, japāņu valodās. Pastaigas laikā bērni ne tikai apgūs jaunus vārdus un izteicienus, kuri iederas pilsētvidē, bet paaugstinās savu pašvērtību, apzinoties – arī svešā vidē viņi spēj, piemēram, izstāstīt ceļu līdz viesnīcai vai izklāstīt pamatlietas par Rīgu.

Pavadošās grupas skolotājam – bez maksas  +1 +1 +2
Maksātju skaits  Līdz 15 cilv.   Līdz 20 cilv.   25 un vairāk 
Cena par personu  3 eiro  2,5 eiro  2 eiro

Sagaidot Līgo svētkus, Rīgas kalnos, dārzos, parkos, pie kultūras centriem un citviet notiks ielīgošanas pasākumi, tajā skaitā tradicionālais pasākumu cikls “Saulgriežu ugunis Rīgas kalnos”, Zāļu tirgus Doma laukumā un vairāki citi tautas tradīcijās balstīti sarīkojumi ar izrādēm, dejām, dziesmām un rotaļām.

26.05.2019

12:00

Angļu valodā 

Vienas dienas ekskursija uz Rundāles pili 

01.05.2019

12:00

Ekskursija krievu valodā uz Siguldu 

 

02.05.2019

12:00

Ekskursija krievu valodā uz Rundāli 

 

04.05.2019

12:00

Ekskursija krievu valodā uz Jūrmalu 

 

 

 

 

Nāc un apciemo krāņi izdekorēto Rīgu Ziemassvētku laikā! Visa decembra garumā būs iespējams iegādāties jaukas dāvanas Ziemassvētku

tirdziņā Doma laukumā, apmeklēt Ziemassvētku koncertus baznīcās vai vienkārši jauki pavadīt laiku pa omulīgo Vecrīgu.

Tiekamies decembrī!

Vai zināji, ka pirmā Ziemassvētku egle pirms vairāk nekā 500 gadiem tika rotāta tiei Rīgā?

Jau par tradīciju kļuvis festivāls ‘’Ziemassvētku egļu ceļš’’, kas tiek rīkots par godu pirmajai rotātai eglei, kur katru gadu Rīgas centrā un

tās apkārtnē tiek uzstādītas vairāku desmitu dažādas mākslas instalācijas par Ziemassvētku eglēm - viena par otru unikālāka! Šogad festivāls norisināsies no 7.decembra līdz 13.janvārim.

Nāc un atrodi savu vismīļāko Ziemassvētku egli!

Gaisma ir tik skaista un brīnumaina!

Ielūdzam apbrīnot unikālus gaismas festivāla Staro Rīga mākslas objektus, instalācijas un priekšnesumus, kas būs aplūkojami no 16. līdz 19. novembrim katru vakaru no plkst. 18:00.

Šogad gaismas festivāls ar tēmu ‘’Augšām cēlās gaismas pils’’ būs vēl īpašāks, jo notiek Latvijas simtgades laikā. Tik daudz skaisti, krāsaini izgaismotas Rīgas ēkas, parkus un ielas

ir iespējams redzēt tikai vienreiz gadā! Nāc un apskaties!

Nesenais Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions pirmajā smagajā svarā Mairs Briedis jaunajā video aizved skatītāju satriecošā ceļojumā cauri Rīgai, atklājot savas policista saknes un tās sava rakstura puses, kuras jūs no boksera neesat cerējuši sagaidīt.

Šī reklāmas videofilma ceļotājiem reklamē Brieža dzimto pilsētu, sniedzot ieskatu tajā, kas viņu padarīja par nosvērtu, mierīgu un savaldīgu čempionu. Šajā jautrajā video, kas pamatā balstīts uz Maira policista darba reālo ikdienu, boksa zvaigzne nonāk vairākos visai neparastos apstākļos. Piemēram, kad viņam pakaļ dzenas simtiem bērnu. Mēs gan apsolām, ka šie apstākļi ir labvēlīgi.

Ja jūs vēlaties Mairi Briedi redzēt darbībā, tad tuvākā iespēja būs Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā Čikāgā 10. novembrī, kad Mairis cīnīsies ar Noelu Gevoru (Norairu Mikaeljanu), viņam turpinot savu ceļu pretī Muhameda Ali trofejai.

Šī reklāma ir daļa no reklāmas videofilmu sērijas "Rīga rīdzinieka acīm" jeb "Insider's Guide in Riga", ko Rīgas Tūrisma Attīstības Birojam "Live Rīga" radījusi reklāmas aģentūra "DDB Latvia" un producents Jānis Nords.

Par Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju (RTAB)

2009.gada 28.oktobrī LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts nodibinājums Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB). Tā dibinātāji ir Rīgas dome, aviosabiedrība airBaltic, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA). RTAB nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs.

RTAB dibinātāju balsu sadalījumā 70% pieder Rīgas domei, bet pārējiem dibinātājiem aviosabiedrībai airBaltic, LVRA un ALTA - katram 10%. RTAB kā savas darbības un LIVE RĪGA zīmola vadmotīvu izvirzījis principu „Labi rīdziniekam - labi tūristam.“

Pērciet musu ekskursijas mūsu mājas lapā!

Ekskursijas skolēniem

MŪSU LIELISKIE, UNIKĀLIE UN VĒRTĪGIE SKOLNIEKI UN SKOLOTĀJI!

Aicinām Jūs piedalīties aizraujoās, interesantās, stilīgās, piedzīvojumiem bagātās un unikālās mūsu aģentūras veidotās ekskursiju programmās!

Mūsu ekskursijas veidotas, atbilstoši sezonai, dažādiem jaunumiem, interesantiem piedāvājumiem un notikumiem!

Piedāvājam tikai to, ko paši esam pārbaudījuši, izmēģinājuši, nogaršojuši, sasmaržojuši un sataustījuši!

Ar mums ekskursija pārvēršas par spēli, kurā piedalīsies labprāt katrs skolēns.