Sagaidot Līgo svētkus, Rīgas kalnos, dārzos, parkos, pie kultūras centriem un citviet notiks ielīgošanas pasākumi, tajā skaitā tradicionālais pasākumu cikls “Saulgriežu ugunis Rīgas kalnos”, Zāļu tirgus Doma laukumā un vairāki citi tautas tradīcijās balstīti sarīkojumi ar izrādēm, dejām, dziesmām un rotaļām.

26.05.2019

12:00

Angļu valodā 

Vienas dienas ekskursija uz Rundāles pili 

01.05.2019

12:00

Ekskursija krievu valodā uz Siguldu 

 

02.05.2019

12:00

Ekskursija krievu valodā uz Rundāli 

 

04.05.2019

12:00

Ekskursija krievu valodā uz Jūrmalu 

 

 

 

 

Nāc un apciemo krāņi izdekorēto Rīgu Ziemassvētku laikā! Visa decembra garumā būs iespējams iegādāties jaukas dāvanas Ziemassvētku

tirdziņā Doma laukumā, apmeklēt Ziemassvētku koncertus baznīcās vai vienkārši jauki pavadīt laiku pa omulīgo Vecrīgu.

Tiekamies decembrī!

Vai zināji, ka pirmā Ziemassvētku egle pirms vairāk nekā 500 gadiem tika rotāta tiei Rīgā?

Jau par tradīciju kļuvis festivāls ‘’Ziemassvētku egļu ceļš’’, kas tiek rīkots par godu pirmajai rotātai eglei, kur katru gadu Rīgas centrā un

tās apkārtnē tiek uzstādītas vairāku desmitu dažādas mākslas instalācijas par Ziemassvētku eglēm - viena par otru unikālāka! Šogad festivāls norisināsies no 7.decembra līdz 13.janvārim.

Nāc un atrodi savu vismīļāko Ziemassvētku egli!

Gaisma ir tik skaista un brīnumaina!

Ielūdzam apbrīnot unikālus gaismas festivāla Staro Rīga mākslas objektus, instalācijas un priekšnesumus, kas būs aplūkojami no 16. līdz 19. novembrim katru vakaru no plkst. 18:00.

Šogad gaismas festivāls ar tēmu ‘’Augšām cēlās gaismas pils’’ būs vēl īpašāks, jo notiek Latvijas simtgades laikā. Tik daudz skaisti, krāsaini izgaismotas Rīgas ēkas, parkus un ielas

ir iespējams redzēt tikai vienreiz gadā! Nāc un apskaties!

Nesenais Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions pirmajā smagajā svarā Mairs Briedis jaunajā video aizved skatītāju satriecošā ceļojumā cauri Rīgai, atklājot savas policista saknes un tās sava rakstura puses, kuras jūs no boksera neesat cerējuši sagaidīt.

Šī reklāmas videofilma ceļotājiem reklamē Brieža dzimto pilsētu, sniedzot ieskatu tajā, kas viņu padarīja par nosvērtu, mierīgu un savaldīgu čempionu. Šajā jautrajā video, kas pamatā balstīts uz Maira policista darba reālo ikdienu, boksa zvaigzne nonāk vairākos visai neparastos apstākļos. Piemēram, kad viņam pakaļ dzenas simtiem bērnu. Mēs gan apsolām, ka šie apstākļi ir labvēlīgi.

Ja jūs vēlaties Mairi Briedi redzēt darbībā, tad tuvākā iespēja būs Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā Čikāgā 10. novembrī, kad Mairis cīnīsies ar Noelu Gevoru (Norairu Mikaeljanu), viņam turpinot savu ceļu pretī Muhameda Ali trofejai.

Šī reklāma ir daļa no reklāmas videofilmu sērijas "Rīga rīdzinieka acīm" jeb "Insider's Guide in Riga", ko Rīgas Tūrisma Attīstības Birojam "Live Rīga" radījusi reklāmas aģentūra "DDB Latvia" un producents Jānis Nords.

Par Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju (RTAB)

2009.gada 28.oktobrī LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts nodibinājums Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB). Tā dibinātāji ir Rīgas dome, aviosabiedrība airBaltic, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA). RTAB nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs.

RTAB dibinātāju balsu sadalījumā 70% pieder Rīgas domei, bet pārējiem dibinātājiem aviosabiedrībai airBaltic, LVRA un ALTA - katram 10%. RTAB kā savas darbības un LIVE RĪGA zīmola vadmotīvu izvirzījis principu „Labi rīdziniekam - labi tūristam.“

Pērciet musu ekskursijas mūsu mājas lapā!

Ekskursijas skolēniem

MŪSU LIELISKIE, UNIKĀLIE UN VĒRTĪGIE SKOLNIEKI UN SKOLOTĀJI!

Aicinām Jūs piedalīties aizraujoās, interesantās, stilīgās, piedzīvojumiem bagātās un unikālās mūsu aģentūras veidotās ekskursiju programmās!

Mūsu ekskursijas veidotas, atbilstoši sezonai, dažādiem jaunumiem, interesantiem piedāvājumiem un notikumiem!

Piedāvājam tikai to, ko paši esam pārbaudījuši, izmēģinājuši, nogaršojuši, sasmaržojuši un sataustījuši!

Ar mums ekskursija pārvēršas par spēli, kurā piedalīsies labprāt katrs skolēns.